Haber

Trendyol 1. Lig’in İlk Yarısında Son Beş Haftanın Maç Programı Açıklandı

Trendyol 1. Lig’de ilk yarının son beş haftasının maç programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre 1. Lig’de maç programı şöyle:

13. Hafta:

24 Kasım Cuma:

13.00 Sakaryaspor-Erzurumspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)

25 Kasım Cumartesi:

13.30 Bodrum FK-Adanaspor (Bodrum İlçesi)

13.30 Teksüt Bandırmaspor-Astor Güç Şanlıurfaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediye Şehri)

19.00 Bitexen Giresunspor-Kocaelispor (Çotanak Sporkarmaşık)

26 Kasım Pazar:

13.30 Ahlatcı Çorum FK-Altay (Çorum Şehir)

16.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)

19.00 Göztepe-Tuzlaspor (Gürsel Aksel)

27 Kasım Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü (Eryaman)

14. Hafta:

1 Aralık Cuma:

20.00 Adanaspor-Ahlatcı Çorum FK (Yeni Adana)

20.00 Kocaelispor-Ümraniyespor (Yıldız Entegre Kocaeli)

2 Aralık Cumartesi:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)

13.30 Tuzlaspor-Teksüt Bandırmaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk)

19.00 Astor Güç Şanlıurfaspor-Bodrum FK (11 Nisan)

3 Aralık Pazar:

13.30 Manisa FK-Altay (Mümin Özkasap)

16.00 Erzurumspor FK-Gençlerbirliği (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Göztepe-Bitexen Giresunspor (Gürsel Aksel)

15. Hafta:

9 Aralık Cumartesi:

13.30 Bodrum FK-Tuzlaspor (Bodrum İlçesi)

13.30 Teksüt Bandırmaspor-Kocaelispor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Ümraniyespor-Ankara Keçiörengücü (Ümraniye Belediyesi)

19.00 Sakaryaspor-Bitexen Giresunspor (Yeni Sakarya)

10 Aralık Pazar:

13.30 Ahlatcı Çorum FK-Erzurumspor FK (Çorum Şehir)

13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)

16.00 Gençlerbirliği-Göztepe (Eryaman)

19.00 Eyüpspor-Astor Güç Şanlıurfaspor (Eyüp)

11 Aralık Pazartesi:

20.00 Altay-Boluspor (Alsancak Mustafa Denizli)

16 hafta:

15 Aralık Cuma:

20.00 Bitexen Giresunspor-Gençlerbirliği (Çotanak Spor Kompleksi)

16 Aralık Cumartesi:

13.30 Erzurumspor FK-Ümraniyespor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Boluspor-Manisa FK (Bolu Atatürk)

19.00 Göztepe-Eyüpspor (Gürsel Aksel)

17 Aralık Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Teksüt Bandırmaspor (Aktepe)

13.30 Tuzlaspor-Sakaryaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana)

19.00 Kocaelispor-Bodrum FK (Yıldız Entegre Kocaeli)

18 Aralık Pazartesi:

20.00 Astor Güç Şanlıurfaspor-Ahlatcı Çorum FK (11 Nisan)

17. hafta

22 Aralık Cuma:

20.00 Eyüpspor-Erzurumspor FK (Eyüp)

23 Aralık Cumartesi:

13.30 Bodrum FK-Göztepe (Bodrum İlçesi)

13.30 Manisa FK-Astor Güç Şanlıurfaspor (Mümin Özkasap)

16.00 Ümraniyespor-Bitexen Giresunspor (Ümraniye Belediyesi)

19.00 Sakaryaspor-Kocaelispor (Yeni Sakarya Atatürk)

24 Aralık Pazar:

13.30 Teksüt Bandırmaspor-Adanaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)

19.00 Altay-Ankara Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli)

25 Aralık Pazartesi:

20.00 Ahlatcı Çorum FK-Boluspor (Çorum Şehir)

haber-hacibektas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler